Faymonville MAX 110-Z-4AA-9.30-U
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Poluprikolice labudice
Brend/Model
Godište proizvodnje
2023
Lokacija Mašine
Assen
Zemalja
Holandija
Opšta ocena
1
Mascus ID
6E653413
DETALJI
Godina registracije
2023
Proizvodjač
Faymonville
Međuosovinski razmak
136 cm
Maksimalni teret
54465 kg
Bruto težina
71000 kg
Boja
Blauw
Ostale informacije
Main Features: Manufacturer: Faymonville Model: MAX 110-Z-4AA-9.30-U Chassisnumber: YAMT14XX4N0107629 Year: New and Unused Weights/Loading Capacity: King-Pin load: 23.000 kg Axle load: 12.000 kg Total Axle Load: 48.000 kg GVW: 71.000 kg Empty weight: 16.535 kg Loading capacity: 54.465 kg Axles: Brand Axles: BPW Mechanic steering Pneumatic suspension with lifting / lowering valve WABCO braking system Tyres: 245 / 70 R17.5 – Michelin (Load index 146/146 F) 1st lift axle Dimensions: Loading lenght: 13.500 mm Loading floor: 9.300 mm + 6.500 mm + 6.800 mm Loading floor extended lenght: 22.600 mm Loading floor width: 2.540 mm Loading height: 900 mm Additional Information: Loading floor double extendable Container twist locks Outriggers + boards for width extension Lashing rings Set of double folding loading ramps Central lubrication 1x spare wheel + holder JOST landing gear Electric system 24 Volt King-pin 2.0″ Electrically operated hydraulic pump Manual steering Twist locks = More information = Bodywork: Semi low loader Empty weight: 16.535 kg Dimensions of cargo space: 1350 x 254 x 90 cm Height of cargo floor: 90 cm Extendable superstructure: Yes Technical condition: very good Visual appearance: very good Price: On request Please contact Mark Hilbolling (+31623926235, info@deborg.com), Mark Hilbolling (+31623926235) or J.A. Gejas (+31592346820) for more information