CAT 900 mm trackshoes 330/349/345D/349D/349E/349F/352
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Ostale kargo komponente
Brend/Model
Lokacija Mašine
Waddinxveen
Zemalja
Holandija
Mascus ID
AC45B960
DETALJI
Ostale informacije
Unused set double grouser Caterpillar Heavy Duty trackshoes 900mm (23.6 Inch) to fit Cat 345D/349D/349E/349F/352F, 150 pieces.Trackshoes plates 900 mm Caterpillar 349, Cat part number 150-4767
900 mm plates to fit Caterpillar: 345B II 330D L 345B 345B L 345C 345C L 345D L 345D L VG 349 349D 349D L 349D2 349D2 L 349E L 349E L VG 349F L 349F LXE 350 352 352F 352F OEM 352F XE VG 352F-VG OEMS