Toyota 42-6FGCU25
Godište proizvodnje
1995
Sati korišćenja
7902 h
Lokacija Mašine
Lake Worth, Texas
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
B35D5E9B
DETALJI
Broj internog magacina
Proizvodnja/Serijski broj
62080
Ostale informacije
1995 Toyota 42-6FGCU25 4920 lb Cushion Tire Forklift Located in Lane 62, 3 Stage Mast, 189 in Max Lift Height, 82.5 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Fork Positioner, Toyota 4 Cylinder Dual Fuel Engine