Linde H50D-02/600
Godište proizvodnje
2021
Sati korišćenja
7964 h
Lokacija Mašine
Klundert
Zemalja
Holandija
Opšta ocena
1
Mascus ID
DB0464D7
DETALJI
Broj internog magacina
101343
Broj točkova
4
Proizvodnja/Serijski broj
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4500 mm
Visina pogona
3200 mm
Stub za podizanje
Duplex
Dužina viljuškara
1200 mm
Mjenjač
Automatic
Transportna težina
7520 kg
Dodatna oprema
NL: Vorkenversteller
Ostale informacije
MACHINE: Forklift BRAND: Linde MODEL: H50D-02/600 YEAR OF CONSTRUCTION: 2021 ENGINE: Diesel HOURS: 7964 TRANSMISSION: Automatic MAST: 2 stages ATTACHMENTS: Fork positioner LIFT CAPACITY: 5000kg LIFTING HEIGHT: 4500mm CLOSED MAST HEIGHT: 3200mm FORKS: 1200mm TIRES TYPE: Solid, very good COLOR: New painted ID101343 = More information = Year of manufacture: 2021 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Damages: none Price: On request Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information