Jungheinrich EKX514-80V
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Viljuškari - ostalo
Brend/Model
Jungheinrich EKX514-80V
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
387 h
Lokacija Mašine
West Sacramento, California
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
B3767399
Odobreni korišćeni program
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
GW17-58
Proizvodnja/Serijski broj
FN541750
Ostale informacije
3000# CAP 80V MAN UP TURRET, 177/107"MAIN MAST, W/70" AUX LFT, MAST DISASSEMBLED, SIDESHIFT ATT, 4 BATTERY ROLLERS, SINGLE TRAY, CRANE ARM 4PALLET DRIVE DIR B12 , WIDTH OVER AXLE B2=63"/1600 MM, SINGLE HAND OPERATION IN AISLE
ADDITIONAL LIFT CUT-OUT W/OVRIDE ,ADDL DRIVE LIMIT W/OVERRIDE, AUDIBLE WARNIN SIGNAL FOR MOTION FLOOR SPOT, LOAD DIRECTION BLUE FLOOR SPOT, DRIVE DIRECITON BLUE, DC/DC CONVERTER; 24V/150W,REAR VIEW MIRRORS - LEFT & RIGHT
CLIP BOARD
SYNCHRONIZED TRAVERSE OUTSIDE AISLE W/FORK FLOOR PRO,WIREGUIDANCE (IF)STD 7KHZ/100MA, END OF AISLE CONTROL VIA TRANSPONDERS, AREA DEPENDENT TRAVEL SPEEDCONTROL VIA ,WIRE GUIDANCE FREQUENCY TOGGLESWITCH F1-F2
Holt of California
1521 W CHARTER WAY 95206 Stockton California Sjedinjene Američke Države