Rocla RSM10S1600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Ručni paletni viljuškari
Brend/Model
Rocla RSM10S1600
Godište proizvodnje
2023
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Raisio
Zemalja
Finska
Opšta ocena
Mascus ID
D6A9830E
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj prethodnih vlasnika
0
Maksimalni kapacitet dizanja
1000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
1600 mm
Visina pogona
2080 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
1150 mm
Kabina
Bez kabine/Ostalo
Informacije o stanju/Garancija
1 vuosi
Transportna težina
210 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1690 x 740 x 2080 mm
Profili prednjih guma
100
Profil zadnjih guma
100
Certifikati
CE
Ostale informacije
Nostokorkeus: 1600 mm
Kapasiteetti: 1000 kg
Nostotapa: yksinopeuksinen
Vapaanosto: ei
Rakennekorkeus: 2080 mm
Leveys: 740 mm
Käytäväleveys (Ast): 2000 mm
Haarukat: 550x1150 mm
Kokonaispituus: 1690 mm