Linde H80T/900-396-03-EVO
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Plinski viljuškari
Brend/Model
Linde H80T/900-396-03-EVO
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
1338 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
4FE8532F
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
21629
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Maksimalna visina podizanja
4870 mm
Dizalica
1550 mm
Visina pogona
3000 mm
Stub za podizanje
Trojni
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Hydrostat
Motor
Gas - Vollkswagen CKP
Snaga motora
85.3 kW (116 KS)
Transportna težina
15955 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4150 x 2260 x 3000 mm