Linde H80T-1100
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Plinski viljuškari
Brend/Model
Linde H80T-1100
Godište proizvodnje
2011
Sati korišćenja
10119 h
Dodatne opcije
Remontovano
Lokacija Mašine
Mogilany, małopolskie
Zemalja
Poljska
Opšta ocena
Mascus ID
FE986445
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
BD-2307
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
1100 mm
Maksimalna visina podizanja
3750 mm
Visina pogona
3250 mm
Stub za podizanje
Duplex
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Broj volana
2
Broj pogonskih točkova
2
Transportna težina
15280 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4250 x 2300 x 3250 mm