Linde H 80T/900/396
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
3579 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
1
Mascus ID
CC0B4F4A
DETALJI
Broj internog magacina
3502
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Maksimalna visina podizanja
4850 mm
Dizalica
1755 mm
Visina pogona
3010 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Hydrostat
Motor
Gas - VW
Snaga motora
72.1 kW (98 KS)
Transportna težina
14170 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3700 x 2260 x 3010 mm