Jungheinrich TFG 425s G110-500ZT
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Plinski viljuškari
Brend/Model
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
13114 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
15A6B1C2
DETALJI
Broj internog magacina
C8688
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
500 mm
Maksimalna visina podizanja
5000 mm
Dizalica
150 mm
Visina pogona
3210 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Kabina
Bez kabine/Ostalo
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Hydrostat
Motor
Gas - VW BEF
Transportna težina
4148 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2650 x 1180 x 3210 mm
Profili prednjih guma
80 - 100%
Profil zadnjih guma
20 - 40%