Heli CBD15J-LI3 - 1,5 tonns palletruck (PÅ LAGER)
Godište proizvodnje
2022
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Nannestad, Akershus
Zemalja
Norveška
Opšta ocena
1
Mascus ID
C95163DF
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Tip motora
Električno
Broj internog magacina
CBD15J-LI3
Maksimalni kapacitet dizanja
1500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
200 mm
Dužina viljuškara
1150 mm
Jačina akumulatora
24 V
Kapacitet akumulatora
30 Ah
Voltaža punjača
230 V
Punjenje
15 A
Transportna težina
145 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1540 x 550 x 1145 mm