Toyota Traigo 48-8FBM20T
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Toyota Traigo 48-8FBM20T
Godište proizvodnje
2019
Zemalja
Nemačka
Mascus ID
1C258AC5
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
Maksimalni kapacitet dizanja
2000 kg
Udaljenost centra gravitacije
500 mm
Maksimalna visina podizanja
5000 mm
Dizalica
115 mm
Visina pogona
3870 mm
Dužina viljuškara
1000 mm
Kabina
Zaštitnik za glavu
Snaga motora
6 kW (8.16 KS)
Engine manufacturer
Toyota
Jačina akumulatora
48 V
Kapacitet akumulatora
660 Ah
Transportna težina
3261 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3120 x 1150 x 2120 mm
Veličina prednjih guma
200/50-10
Veličina zadnjih guma
16x6-8
Ostale informacije
Technische Daten
Baujahr 2019
Antrieb Elektro
Motor 6x2 kw
Tragfähigkeit 2,00 t
Lastschwerpunkt 500 mm
Gesamtmaße (L x B x H) 3,13 m x 1,15 m x 212 m
Gabelzinkenmaße (L x B x H) 1,00 m x 0,120 m x 0,035 m
Wendradius 1,81 m
Gewicht 3261 kg
Reifengröße vorne 200/50-10
Reifengröße hinten 16x6-8
Hubhöhe 5,00 m
Freihub 115 mm
Fahrgeschwindigkeit 20 km/h
max. Steigfähigkeit mit/ohne Last 13,4% / 24,6%