Linde E80-01/900
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E80-01/900
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
1054 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
7F1C549A
DETALJI
Broj internog magacina
14085
Evidencija svih servisa
Da
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Maksimalna visina podizanja
4400 mm
Visina pogona
2880 mm
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Brend akumulatora
8HPzS1240
Jačina akumulatora
80 V