Linde E80-01/900
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E80-01/900
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
1679 h
Lokacija Mašine
BUNNIK
Zemalja
Holandija
Mascus ID
55B99176
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
35638
Broj točkova
6
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Maksimalna visina podizanja
4050 mm
Visina pogona
3370 mm
Jačina akumulatora
80 V