Linde E80-01/900-1279
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E80-01/900-1279
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
11059 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
627FA626
DETALJI
Broj internog magacina
23751
Maksimalni kapacitet dizanja
8000 kg
Udaljenost centra gravitacije
900 mm
Maksimalna visina podizanja
7150 mm
Dizalica
2480 mm
Visina pogona
3760 mm
Stub za podizanje
Trojni
Dužina viljuškara
1450 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
17064 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
5150 x 2120 x 3760 mm