Linde E50HL/600
Pitaj za cenu
Brend/Model
Linde E50HL/600
Godište proizvodnje
2022
Sati korišćenja
5315 h
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
LEEUWARDEN
Zemalja
Holandija
Mascus ID
D6122806
DETALJI
Broj internog magacina
12213
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5570 mm
Dizalica
1960 mm
Visina pogona
2860 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Dužina viljuškara
2400 mm
Jačina akumulatora
80 V