Linde E50HL-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E50HL-01/600
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
5990 h
Lokacija Mašine
Trollhättan, Västra Götalands län
Zemalja
Švedska
Mascus ID
3947C276
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
THT2443
Proizvodnja/Serijski broj
H2X388J00761
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5560 mm
Dizalica
1760 mm
Visina pogona
2800 mm
Stub za podizanje
Trojni
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Umeci
Jačina akumulatora
80 V