Linde E50HL-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E50HL-01/600
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
2474 h
Dodatne opcije
Restauriran
Lokacija Mašine
Vantaa, Uusimaa
Zemalja
Finska
Opšta ocena
Mascus ID
0B273977
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
H2X388V01603
Broj točkova
4
Evidencija svih servisa
Da
Broj prethodnih vlasnika
1
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4615 mm
Dizalica
1460 mm
Visina pogona
2460 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zaštitnik za glavu
Tip gume
Umeci
Snaga motora
25 kW (34.0 KS)
Engine manufacturer
JULI
Brend akumulatora
Litium ion Linde
Jačina akumulatora
90 V
Kapacitet akumulatora
402 Ah
Godina proizvodnje akumulatora
2019
Proivodjač punjenja
Litium ion Linde
Voltaža punjača
90 V
Punjenje
110 A
Transportna težina
6500 kg
Profili prednjih guma
80
Profil zadnjih guma
100
Veličina prednjih guma
28x12,5-15
Veličina zadnjih guma
23x9-10
Zemlja proizvodnje
Nemačka
Certifikati
CE
Dodatna oprema
1200 - PEDALS - 005 : Two pedal system.
5100 - HYDRAULIC LEVER SYSTEM - 010 : Individual levers.
1400 - BATTERY CARRIER - 035 : 90V / Li-ION (402/737/1316 Ah).
1401 - BATTERY CARRIER - 010 : Batt.-door 180° f.batt.-change.
8313 - BATTERY - 6560 : Li-ION 90V 402Ah 36,2kWh 7.1.
8613 - CHARGERS - 025 : Li-ION 90V ready 110A 9KW + 005 : CEE connector 5-pole.
3400 - TRIPLEX MAST 1516 - 430 : 4615 / 2460 / 1460 mm/5,0t.600.
3500 - FORK CARRIAGE - 410 : FC 1350 mm / 8 Ro. / 5,0t.600.
4100 - OVERHEAD GUARD - 010 : Height 2360 mm "VIEW".
Non marking tyres.
Dodatna oprema
Punjač akumulatora
Li-ION 90V ready 110A 9KW Charger