Linde E50HL-01/600-388
Pitaj za cenu
Brend/Model
Linde E50HL-01/600-388
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
9618 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
DF1E16EA
DETALJI
Broj internog magacina
24263
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5500 mm
Dizalica
1690 mm
Visina pogona
2640 mm
Stub za podizanje
Trojni
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
8207 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3000 x 1440 x 2640 mm