Linde E50HL-01/600-388
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E50HL-01/600-388
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
8787 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
8A1707C0
DETALJI
Broj internog magacina
23918
Maksimalni kapacitet dizanja
5000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
3700 mm
Visina pogona
2750 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
8380 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3100 x 1450 x 2750 mm