Linde E45HL/600-388
Pitaj za cenu
Brend/Model
Linde E45HL/600-388
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
7155 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
16309BFB
DETALJI
Broj internog magacina
24418
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4675 mm
Dizalica
1510 mm
Visina pogona
2360 mm
Stub za podizanje
Trojni
Electric
Transportna težina
8003 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2800 x 1450 x 2360 mm