Linde E45HL-01/600 - TRIPLEX 5,5 m - KLIMA !!!
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
12508 h
Zemalja
Austrija
Opšta ocena
1
Mascus ID
5F375FE9
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
REPG
Maksimalni kapacitet dizanja
4500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5515 mm
Dizalica
1760 mm
Visina pogona
2700 mm
Stub za podizanje
Trojni
Dužina viljuškara
2350 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 2700 mm
Dodatna oprema
Ostale informacije
Kamera vorne u. hinten, luftgefedeter Fahrersitz, Batterie Bauj. 2022 - 08/2025 regeneriert !!!!
welift gmbh
Telefunkenstrasse 19 4840 Vöcklabruck Oberösterreich Austrija