Linde E45H-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E45H-01/600
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
1861 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
9B039A8B
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
9157
Maksimalni kapacitet dizanja
4500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4450 mm
Dizalica
150 mm
Visina pogona
3050 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 3050 mm
Profili prednjih guma
60 - 80%
Profil zadnjih guma
20 - 40%