Linde E40HL-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E40HL-01/600
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
8583 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
329ECEDD
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
10701
Maksimalni kapacitet dizanja
4000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
3446 mm
Dizalica
150 mm
Visina pogona
2500 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 2500 mm
Profili prednjih guma
20 - 40%
Profil zadnjih guma
20 - 40%