Linde E40-600HL
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E40-600HL
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
3463 h
Lokacija Mašine
Varde
Zemalja
Danska
Mascus ID
535C7EC0
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
ET1780
Maksimalni kapacitet dizanja
4000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4400 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Umeci
Motor
AC vekselstrøm 2x12,5 kw
Jačina akumulatora
80 V