Linde E30HL-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E30HL-01/600
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
667 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
BFC49CFD
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
15126
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5330 mm
Dizalica
1700 mm
Visina pogona
2430 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Doppelpedal
Motor
Electric
Transportna težina
4022 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2450 x 1250 x 2430 mm