Linde E30HL-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E30HL-01/600
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
2306 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
A57717A2
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
11187
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5485 mm
Dizalica
1500 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 0 mm
Profili prednjih guma
60 - 80%
Profil zadnjih guma
60 - 80%