Linde E30HL-01/600
Brend/Model
Linde E30HL-01/600
Godište proizvodnje
2012
Sati korišćenja
8045 h
Zemalja
Austrija
Opšta ocena
Mascus ID
97080C1C
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
SKS8231
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
3650 mm
Dizalica
150 mm
Visina pogona
2600 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 2600 mm