Linde E30HL-01/600-387
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E30HL-01/600-387
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
13258 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
DDAD5B14
DETALJI
Broj internog magacina
24347
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4190 mm
Visina pogona
2710 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
5569 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2620 x 1350 x 2710 mm