Linde E30HL-01/600-387
Pitaj za cenu
Brend/Model
Linde E30HL-01/600-387
Godište proizvodnje
2021
Sati korišćenja
12715 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
58FCF93D
DETALJI
Broj internog magacina
24349
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4190 mm
Visina pogona
2710 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zaštitnik za glavu
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
5555 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2650 x 1370 x 2710 mm