Linde E30HL-01/600-387
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E30HL-01/600-387
Godište proizvodnje
2022
Sati korišćenja
10951 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
1D50C187
DETALJI
Broj internog magacina
24351
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4170 mm
Visina pogona
2710 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
2400 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
5590 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2630 x 1360 x 2710 mm