Linde E30H-01/600-387
Pitaj za cenu
Brend/Model
Linde E30H-01/600-387
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
27878 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
CC5E9FD6
DETALJI
Broj internog magacina
24203
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5350 mm
Visina pogona
3250 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
5753 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2400 x 1230 x 3250 mm