Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
11802 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
1
Mascus ID
A7E3735E
DETALJI
Broj internog magacina
24033
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4520 mm
Visina pogona
2865 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
5833 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2600 x 1230 x 2860 mm