Linde E30H-01/600-1252
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E30H-01/600-1252
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
130 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
FDBD1B9C
DETALJI
Broj internog magacina
23926
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5950 mm
Dizalica
1870 mm
Visina pogona
2605 mm
Stub za podizanje
Trojni
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
6155 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2450 x 1250 x 2600 mm