Linde E30H-01/600-1252
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E30H-01/600-1252
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
833 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
E1A6DBC7
DETALJI
Broj internog magacina
23884
Maksimalni kapacitet dizanja
3000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5990 mm
Dizalica
1915 mm
Visina pogona
2630 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
6163 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2400 x 1250 x 2630 mm