Linde E25HL-01/600
Godište proizvodnje
2015
Sati korišćenja
11834 h
Lokacija Mašine
Klundert
Zemalja
Holandija
Opšta ocena
1
Mascus ID
E926393B
DETALJI
Broj internog magacina
42849
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4740 mm
Visina pogona
2200 mm
Stub za podizanje
Trojni
Dužina viljuškara
1200 mm
Transportna težina
5475 kg
Dodatna oprema
NL: Sideshift, Zijschuiver EN: Sideshift
Ostale informacije
MACHINE: Forklift BRAND: Linde MODEL: E25HL-01/600 SERIAL NUMBER: 3340 YEAR OF CONSTRUCTION: 2015 ENGINE: Electric TRANSMISSION: Automatic MAST: 3 stages, free lift ATTACHMENTS: Sideshift LIFT CAPACITY: 2500kg LIFTING HEIGHT: 4740mm CLOSED MAST HEIGHT: 2200mm HYDRAULIC VALVES: 3 x FORKS: 1200mm TIRES TYPE: Solid, good ID42849 = More information = Year of manufacture: 2015 Colour: Red Technical condition: good Visual appearance: good Price: On request Mast type: triplex Please contact Corne van Dueren den Hollander (+31651477081) or Roland (+31613620504) for more information