Linde E25HL-01/600
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E25HL-01/600
Godište proizvodnje
2019
Sati korišćenja
5933 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
D7232E26
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
10790
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4830 mm
Dizalica
150 mm
Stub za podizanje
Trojni
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 0 mm
Profili prednjih guma
40 - 60%
Profil zadnjih guma
20 - 40%