Linde E25HL-01/600
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E25HL-01/600
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
9832 h
Zemalja
Holandija
Opšta ocena
Mascus ID
B3BCAE87
DETALJI
Broj internog magacina
VRF31154
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
6000 mm
Dizalica
1500 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Jačina akumulatora
80 V
Voltaža punjača
80 V