Linde E25HL-01/600-387
Pitaj za cenu
Brend/Model
Linde E25HL-01/600-387
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
23818 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
FCEE2F50
DETALJI
Broj internog magacina
23705
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4570 mm
Visina pogona
2865 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Pneumatici
Motor
Electric
Transportna težina
4930 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2600 x 1200 x 2860 mm