Linde E25H-01/600
Pitaj za cenu
350PLNdan
1.200PLNWEEK
3.800PLNmesec
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E25H-01/600
Godište proizvodnje
2013
Dodatne opcije
Mogućnost iznajmljivanja,Restauriran
Lokacija Mašine
Zgierz
Zemalja
Poljska
Opšta ocena
1
Mascus ID
C4546AFC
DETALJI
Broj točkova
4
Evidencija svih servisa
Da
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
5330 mm
Dizalica
1645 mm
Visina pogona
2415 mm
Stub za podizanje
Trojni
Nosač vila
Viljuške za prskanje
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Jačina akumulatora
80 V
Broj volana
2
Broj pogonskih točkova
2
Transportna težina
5600 kg
Veličina prednjih guma
se
Veličina zadnjih guma
se
Dodatna oprema
Punjač akumulatora
Treći ventil
Grejač
DETALJI NAJMA
Cena bez PDV-a
Cena sa PDV-om(23%)