Linde E25H-01/600
Brend/Model
Linde E25H-01/600
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
3817 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
267A58F8
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
9899c
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4565 mm
Dizalica
1500 mm
Visina pogona
2980 mm
Stub za podizanje
Duplex
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zaštitnik za glavu
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 2980 mm
Profili prednjih guma
80 - 100%
Profil zadnjih guma
80 - 100%