Linde E25/600HL
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E25/600HL
Godište proizvodnje
2018
Sati korišćenja
13793 h
Dodatne opcije
Restauriran
Lokacija Mašine
Klaipėda
Zemalja
Litvanija
Mascus ID
C46E22E3
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
17918
Proizvodnja/Serijski broj
H2X387J05536
Broj točkova
4
Evidencija svih servisa
Da
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
3495 mm
Visina pogona
2424 mm
Stub za podizanje
Duplex
Nosač vila
Menjač u stranu
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zaštitnik za glavu
Mjenjač
Elektromechaninė
Informacije o stanju/Garancija
3mėn/300mh
Engine manufacturer
Linde
Jačina akumulatora
80 V
Voltaža punjača
80 V