Linde E20-01/600-387
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Linde E20-01/600-387
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
7026 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
A8B4FC21
DETALJI
Broj internog magacina
24027
Maksimalni kapacitet dizanja
2000 kg
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Maksimalna visina podizanja
4570 mm
Visina pogona
2840 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
1800 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
4770 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2600 x 1150 x 2840 mm