Jungheinrich EFG216GE-120-500ZT
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Godište proizvodnje
2012
Sati korišćenja
7100 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
6FFCABD5
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
E4871
Maksimalni kapacitet dizanja
1600 kg
Udaljenost centra gravitacije
500 mm
Maksimalna visina podizanja
5000 mm
Visina pogona
2990 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Tip gume
Super elastično
Motor
Electric
Transportna težina
3500 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
0 x 0 x 2990 mm
Profili prednjih guma
60 - 80%
Profil zadnjih guma
20 - 40%