Jungheinrich EFG 110 MP GE115-500ZT
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Godište proizvodnje
2021
Sati korišćenja
918 h
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
A003E63B
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
W7697
Maksimalni kapacitet dizanja
1000 kg
Udaljenost centra gravitacije
500 mm
Maksimalna visina podizanja
5000 mm
Visina pogona
3020 mm
Stub za podizanje
Jednostrani
Dužina viljuškara
1150 mm
Kabina
Bez kabine/Ostalo
Tip gume
Super elastično
Mjenjač
Drehstrom
Motor
Electric - ---
Transportna težina
2777 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1650 x 1080 x 3020 mm
Profili prednjih guma
80 - 100%
Profil zadnjih guma
80 - 100%