Heli CPD25-A3LIH4-M Sähkötrukki
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Električni viljuškari
Brend/Model
Godište proizvodnje
2024
Sati korišćenja
1 h
Dodatne opcije
Eks izložbeni model
Lokacija Mašine
Lahti, Päijät-Häme
Zemalja
Finska
Opšta ocena
Mascus ID
20DEE71C
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
05025DM9681
Broj točkova
4
Maksimalni kapacitet dizanja
2500 kg
Udaljenost centra gravitacije
500 mm
Maksimalna visina podizanja
4700 mm
Dizalica
1161 mm
Visina pogona
2165 mm
Stub za podizanje
Triplex / slobodno dizanje
Nosač vila
Menjač u stranu
Dužina viljuškara
1200 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Snaga motora
11 kW (15.0 KS)
Jačina akumulatora
80 V
Kapacitet akumulatora
202 Ah
Godina proizvodnje akumulatora
2024
Voltaža punjača
80 V
Punjenje
25 A
Transportna težina
4020 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2434 x 1180 x 2165 mm