SMV SL25-1200B
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
SMV SL25-1200B
Godište proizvodnje
2013
Sati korišćenja
2296 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
A6C89796
DETALJI
Broj internog magacina
3455
Maksimalni kapacitet dizanja
25000 kg
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
3820 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Volvo TAD762VE
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6100
Maskinbredde (mm): 3100
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Visker/vasker bagrude 24V|Panoramaspejl|Visker/vasker toprude 24V|Luftaffjedret sæde|Nødstop|Stof sæde|Radio med højttalere|Justerbar ratstamme|Aircondition|Visker/vasker frontrude|Sidespejle