SMV SL25-1200A
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
SMV SL25-1200A
Godište proizvodnje
2005
Sati korišćenja
5112 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
D23E728D
DETALJI
Broj internog magacina
3430
Maksimalni kapacitet dizanja
25000 kg
Maksimalna visina podizanja
5000 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
4290 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Scania
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6300
Maskinbredde (mm): 3020
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Bakkamera|Visker/vasker bagrude 24V|Panoramaspejl|Visker/vasker toprude 24V|Nødstop|Stof sæde|Mekanisk sæde|Justerbar ratstamme|Radio med højttalere|Visker/vasker frontrude