SMV SL25-1200
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
SMV SL25-1200
Godište proizvodnje
2008
Sati korišćenja
19453 h
Zemalja
Danska
Mascus ID
63A1A72C
DETALJI
Broj internog magacina
3456
Maksimalni kapacitet dizanja
25000 kg
Maksimalna visina podizanja
5500 mm
Dizalica
2800 mm
Stub za podizanje
Duplex/dizalica
Udaljenost centra gravitacije
1200 mm
Nosač vila
Integralno bočno pomeranje
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
4570 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
Volvo Penta TAD 760 VE
Ostale informacije
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul
Maskinlængde (mm): 6200
Maskinbredde (mm): 3100
Gaffelbredde (mm): 250
Gaffeltykkelse (mm): 110
Førerpladsudstyr: Aircondition|Justerbar ratstamme|A4 skriveplade|Vægtdisplay|Visker/vasker frontrude|Læselampe|Bakkamera|Visker/vasker bagrude 24V|12V udtag|Sidespejle|Luftaffjedret sæde|Visker/vasker toprude 24V|USB port|Nødstop|Radio med højttalere