SMV SL13.6-600A Dieseltrukki
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizelski viljuškari
Brend/Model
SMV SL13.6-600A Dieseltrukki
Godište proizvodnje
2004
Sati korišćenja
700 h
Lokacija Mašine
Lahti, Päijät-Häme
Zemalja
Finska
Opšta ocena
1
Mascus ID
40C319A4
DETALJI
Broj internog magacina
LTP239
Proizvodnja/Serijski broj
M6195
Maksimalni kapacitet dizanja
13600 kg
Maksimalna visina podizanja
4000 mm
Stub za podizanje
Duplex
Udaljenost centra gravitacije
600 mm
Nosač vila
Uredjaj za pozicioniranje i prskanje
Brend guma
Michelin
Tip gume
Pneumatici
Dužina viljuškara
2400 mm
Visina pogona
3250 mm
Kabina
Zatvorena kabina
Motor
DI9 562
Snaga motora
165 kW (224 KS)
Engine manufacturer
Scania
Profili prednjih guma
100
Profil zadnjih guma
100
Veličina prednjih guma
315/80 R22,5
Veličina zadnjih guma
315/80 R22,5
Transportna težina
17200 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4880 x 2550 x 3250 mm